Polskie marki kosmetyków- CELIA, DAX COMSETICS, DELIA COSMETICSWszystkie informacje o producentach i markach pochodzą z ich oficjalnych stron internetowych.


CELIA


   Celia, to jedna z najstarszych i najbardziej znanych marek kosmetycznych na polskim rynku. Historia marki rozpoczęła się w 1959 roku, gdy opracowano recepturę pomadki do ust i nadano jej imię Celia. Imię to stało się znakiem towarowym wszystkich produktów kosmetycznych firmy, a w połączeniu z charakterystycznym liternictwem i znakiem graficznym, w kształcie kamei - symbolem kobiecego piękna i urody. 

W październiku 2007 roku nowym właścicielem marki została firma DAX Cosmetics, która postawiła sobie za cel rewitalizację marki. Pod skrzydłami Dax Cosmetics Celia unowocześniła ofertę kosmetyków do makijażu i poszerzyła swój asortyment o kosmetyki pielęgnacyjne. 
Polki od pokoleń korzystają z kosmetyków Celii. Wiedzą, że mogą liczyć na ich wysoką jakość oraz doskonały efekt po ich użyciu. Mimo wielu zmian na rynku i silnej konkurencji, Celia wciąż cieszy się dużą rozpoznawalnością wśród Polek i jest postrzegana nie tylko jako marka z piękną historią, ale również jako marka godna zaufania.


Pierwsza seria kosmetyków do pielęgnacji została doceniona przez konsumentów i w 2009 roku otrzymała Laur konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku”.

Również kosmetyki makijażowe zdobyły uznanie ekspertów i seria „2w1 Nawilżająca Pomadka-Błyszczyk” została wyróżniona w prestiżowym konkursie magazynu In Style.
Produkty


Celia w swojej ofercie posiada kosmetyki do pielęgnacji i makijażu do:
 • twarzy,
 • oczu,
 • paznokci,
 • ust,
 • włosów,
 • ciała

Dostępność


Pełna lista sklepów i drogerii znajduje się na stronie http://celia.pl/dystrybucja w wyszukiwarce.
Producent daje możliwość zakupów przez Internet w sklepie on-line.


DAX COSMETICS

Dax Cosmetics to jedna z czołowych polskich firm kosmetycznych. Została założona w 1984 roku przez zaangażowanych w działalność naukowo-badawczą absolwentów Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Warszawie, Jacka Majdax i Wojciecha Szulca, którzy prowadzą firmę do dziś.

Naszą misją jest tworzenie i doskonalenie kosmetyków na bazie nowoczesnych technologii i innowacyjnych surowców. Dbając o satysfakcję klientów staramy się poznawać i spełniać ich potrzeby oraz kreować dla nich produkty najwyższej jakości.

Dax Cosmetics specjalizuje się w produkcji i sprzedaży preparatów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała, oraz wyrobów ochronnych do opalania, w swoje ofercie ma także produkty do makijażu. Obecnie w portfolio firmy znajduje się 77 linii kosmetycznych w ramach pięciu marek: YOSKINE,CASHMERE, PERFECTA, DAX SUN, DAXMEN i CELIA.

Dax Cosmetics zmienia się na przestrzeni lat, unowocześniane są linie produkcyjne, do kadry dołączają nowi pracownicy. Mimo tych zmian właściciele niezmiennie stawiają na jakość produktów, a wartością dla nich najważniejszą jest zaufanie i lojalność klientek

Wysokie standardy i jakość produktów potwierdzają certyfikaty i nagrody.
 Firma od 2004 roku posiada Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001-2000, a od 2012 roku Certyfikat GMP (potwierdzający, że firma wprowadziła i stosuje Dobre Praktyki Produkcji)
Produkty Dax Cosmetics otrzymały 62 wyróżnienia i nagrody, w tym dwie Doskonałości Roku Twojego Stylu oraz sześć Pereł Rynku Kosmetycznego przyznawanych przez branżowy magazyn Wiadomości Kosmetyczne.Produkty 


 Dax Cosmetics w swojej ofercie różnych marek posiada kosmetyki do pielęgnacji i makijażu do:
 • twarzy,
 • oczu,
 • paznokci,
 • ust,
 • włosów,
 • ciała

Dostępność 


Pełna lista sklepów i drogerii znajduje się na stronie http://www.dax.com.pl/pl/gdzie-kupic/
Producent daje możliwość zakupów przez Internet w sklepie on-line.

http://www.dax.com.pl/

DELIA COSMETICS 


Ta rodzinna spółka z polskim kapitałem została założona w 1998 roku przez chemika, dr Józefa Szmicha.

Kosmetyki Delii mają ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w 34 krajach na całym świecie.

Delia to nie tylko produkcja i sprzedaż kosmetyków. Działania na rzecz lokalnej społeczności i udział w wydarzeniach w regionie, a także wspieranie potrzebujących w licznych akcjach charytatywnych są wpisane w filozofię firmy.

 •  Nagroda Qltowy Kosmetyk 2013 dla serii produktów do makijażu FREE SKIN
 • Zmywacze dwufazowe z Serii Coral otrzymały nagrodę Srebrna Perła Rynku Kosmetycznego 2013
 • Nagroda Piękności Roku 2012 dla Akrylowego Konstruktora Panokci Coral Gel Look
 • Wygładzająca Baza pod makijaż z Serii Free Skin otrzymała nagrodę Joy Trendy 2013


Produkty 


Delia Cosmetics posiada produkty przeznaczone do:
 • włosów,
 • makijażu,
 • paznokci 
 • ciała
 • dla mężczyzn

Dostępność


Produkty Delia Cosmetics można kupić w ponad 4000 sklepów na terenie całej Polski, w najlepszych sieciach handlowych (Rossmann, Drogeria Natura, Super - Pharm, Carrefour, Kama, Stars, Vica, Dino, Visage, Euro, Noel) oraz w sklepie internetowym beautystore.pl
Produkty Delia dostępne są również w najlepszych niezależnych drogeriach.
Pełna lista sklepów i drogerii znajduje się na stronie http://www.delia.pl/gdzie-kupic

http://www.delia.pl/?lang=plZ produktów firmy Delia używałam eyelinera. 
Bardzo długo mi służył. Pędzelek wygodny w malowaniu. 
Wadą tego eyelinera było to że ścierał się na powiece (nie używałam jeszcze wtedy bazy, więc może dlatego jego trwałość była słaba).

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kobo Professional NOWA SERIA (premiera 05.10.2017)

Porównanie pomadek matowych z Golden Rose Long Stay Lipstick (13,16) i z Lovely K Lips (3,4)

Seria Chillout Bell w Biedronce