Secret Garden kolekcja limitowana Bell dla Biedronki

Cześć

Od 5 kwietnia w sieci  sklepów Biedronka w szafie Bell zagościła nowa kolekcja kosmetyków Secret Garden. Do wyboru mamy:

  • lakiery do paznokci 6,99zł/szt;
  • błyszczyki (5 kolorów) 8,99zł/szt;
  • serum powiększające usta (bezbarwna emulsja) 8,99zł/szt;
  • puder wykończeniowy 12,99zł/szt;
  • 3 kolorowe eyelinery 9,99zł/szt.Błyszczyki zawierają bardzo małe drobinki (bardzo drobny brokacik). Mamy do wyboru 5 kolorów ale tak na dobrą sprawę nie ma to znaczenia, ponieważ są one transparentne.... Jak widzicie na ręku w świetle dziennym prezentują się identycznie... Może kolor błyszczyka odpowiada kolorowi drobinek w nim zawartym. 
W ofercie mamy również serum powiększające usta, które jest w formie bezbarwnego błyszczyka. 
Na początku zainteresował mnie puder wg. producenta "wielokolorowy puder korygująco-upiekszający". Na ręku, po zmieszaniu wszystkich kolorów wyszedł biały. Na twarzy pewnie będzie transparentny.
Spodobały mi się eyelinery- mamy do wyboru 3 kolory- fiolet, złoto i zieleń (w świetle dziennym wszedł ten kolor jakoś niebiesko ale w świetle sztucznym to ładny żywy zielony). eyelinery maja wygodny precyzyjny pędzelek.

Zdecydowałam się na błyszczyk 03 (ciemniejszy róż), który jest bardzo przyjemny w noszeniu! Drobinki pięknie połyskują w świetle ale nie są nachalne. Błyszczyk delikatnie podkreśla maja czerwień wargową bez nadania koloru. Konsystencja jest gęsta, kremowa dzięki czemu nawilża usta. 

Czy z nowej kolekcji Secret Garden przypadło wam coś do gustu? 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kobo Professional NOWA SERIA (premiera 05.10.2017)

Porównanie pomadek matowych z Golden Rose Long Stay Lipstick (13,16) i z Lovely K Lips (3,4)

Seria Chillout Bell w Biedronce