Magic Jungle- kosmetyki Bell dla Biedronki od 18.05.2017

Witam

Marka Bell rozpoczęła kolejną serię limitowaną w sklepach Biedronka. Linia kosmetyków nazywa się Magic Jungle i jest dostępna od 18.05.2017.

Magic Jungle składa się z:


  • Matowych  płynnych pomadek z dodatkiem drobinek; 8,99zł/ szt
  • Błyszczyku "wybielającego zęby"; 8,99zł/ szt
  • Pomadek zmieniających kolor; 8,99zł/szt
  • Płynnych rozświetlaczy; 9,99zł/szt
  • Pudru brązujęcego ze złotą poświatą 12,99zł/szt
  • Lakierów do paznokci; 7,99zł/szt  

 Produkty w świetle dziennym 

Matowe  płynne pomadki z dodatkiem drobinek

Jest to niespotykane połączenie matowej pomadki z brokatem....  W noszeniu jest to jednak głownie matowa szminka z delikatnymi pojedynczymi drobin ka mi na ustach. Kolory są piękne- brąz lub jagoda. Zapach słodki, cukierkowy. 

Błyszczyk "wybielającego zęby"

Błyszczyk jest przezroczysty z małymi drobinkami- wszystko ma błękitną poświatę. Pomadka ma kremową konsystencję, więc będzie przyjemna w noszeniu. 

Pomadki zmieniające kolor  (tint)

Mamy tutaj pomadkę zieloną i niebieską. Zielona wg. producenta ma nam dawać ciepły odcień różu a niebieska zimny. Pomadki przy nakładaniu dają cienką warstwę produktu o lekkim odcieniu zieleni lub błękitu. Pod wpływem ciepła skóry kolor zmienia się. Zielona pomadka staje się delikatnie różowa, natomiast niebieska ma kolor fioletowawy. 
Kupiłam odcień zielony 01. Jest to przyjemna w noszeniu pomadka ochronna na co dzień. Kolor delikatnie podkreśla naturalną czerwień wargową i jako tint nawet trwale zabarwia usta. Fajny gadżet za grosze. 

Płynne rozświetlacze
Rozświetlacze najmniej mi się spodobały.... Moim zdaniem są trochę za rzadkie. Aplikator jest w formie pędzelka (takich jakie są w lakierach do paznokci). W formule są widoczne drobinki. 
Odcień nr 1 to perłowy, bardzo jasny kolor. Odcień nr 2 to złoto a odcień nr 3 to miedź. 

Puder brązujący

Puder będzie idealnie się nadawał do pięknie opalonej skóry. Posiada on złotą poświatę więc możemy przy nim zrezygnować z rożświetlacza i różu. 

Lakiery do paznokci

W kolekcji mamy białą bazę, która mam nam podbić kolor jednego z 5 intensywnych kolorów lakierów. Lakiery chyba są fluorescencyjne ale nie jestem pewna....
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kobo Professional NOWA SERIA (premiera 05.10.2017)

Porównanie pomadek matowych z Golden Rose Long Stay Lipstick (13,16) i z Lovely K Lips (3,4)

Seria Chillout Bell w Biedronce