Pędzle do makijażu Girls best friend cz.2

 Dalsza część recenzji  zestawu Sense&Body 5 pędzli linii Girls best friend dostępny do kupienia w drogerii Hebe.

Do wyboru mamy:
  • Pędzel do pudru (cena 14,99zł)
  • Pędzel do zadań specjalnych (cena 11,99zł)
  • Pędzel do podkładu (cena 9,99zł)
  • Pędzel do cieni  (cena 6,99zł)
  • Pędzel do kresek (cena 5,99zł)


Pędzelek do cieni 

 

Pędzelek do cieni wykonany z syntetycznego włosia. Precyzyjnie nakłada sypkie, prasowane i wypiekane cienie. Znakomicie cieniuje i łączy kolory na powiece. 

Trick: dzięki nieco twardszemu włosiu możesz go używać także do korektora. Zatuszujesz nim nie tylko cienie pod oczami, ale również drobne niedoskonałości. 

Pędzelek używam wyłącznie do nakładania cieni. Bardzo go lubię, dlatego mam 2 takie pędzelki. Wygodnie i precyzyjnie wykonuje się makijaż. Włosie jest sprężystsze ale nie twarde. Trzeba uważać po myciu pędzelków włosie może stać się mniej zwarte, lekko rozwarstwione jeśli nie wyschnie dobrze. Nawet przy niedosuszonym pędzelku nadal maluje się nimi dobrze, ale już nie tak precyzyjnie i wygodnie.


Pędzelek do kresek
Polecany również do eyelinera i smoky eyes

 
Pędzelek do kresek wykonany z syntetycznego włosia. Płaski i prosto ścięty kształt pozwala rysować precyzyjne kreski na powiece. Ochronna skuwka zabezpiecza pędzel przez odkształceniami i zniszczeniem. 
Trick:specjalny kształt pędzelka pozwoli Ci na jego wszechstronne użycie. Od aplikacji żelowego czy płynnego eyelinera, aż po nakładanie pomadki lub błyszczyka. 
 

Pędzelek jest bardzo wygodny przy wykonaniu kresek! Nakładam nim czarny matowy cień w formie kreski- dzięki temu uzyskuję delikatniejszy rezultat przy dziennym makijażu. Przy żelowym eyelinerze również sprawdza się bardzo dobrze. Jednak dokładniejszy efekt uzyskamy przy skośnie wyprofilowanych pędzlach.  

Cała seria pędzli może stać się najlepszymi przyjaciółmi każdej kobiety :) Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kobo Professional NOWA SERIA (premiera 05.10.2017)

Porównanie pomadek matowych z Golden Rose Long Stay Lipstick (13,16) i z Lovely K Lips (3,4)

Seria Chillout Bell w Biedronce