AffiniMat puder prasowany Maybelline 20 Nude Beige


Przy ostatnich zakupach zdecydowałam się zmienić puder prasowany. Mój z Miss Sporty jest jednak dla mnie za ciemny mimo na jaśniejszego odcienia z serii. Kupiłam AffiniMat o odcieniu 20 nude beige, czyli nie najjaśniejszy kolor, tylko raczej naturalny.


Puder jest dedykowany tłustej i mieszanej cerze, ja posiadam normalną z tendencją do mieszanej ale nie wysuszył mi skóry. Puder ładnie kryje i utrwala podkład. Nie ciemnieje na skórze.  Matowienie utrzymuje się długo. Podczas dnia używam zwykłych chusteczek higienicznych, żeby zebrać nadmiar sebum- skóra się nie świeci i mam wrażenie że jest go mniej niż zazwyczaj. 
Mam wrażenie że można go nałożyć za dużo- nie tworzy efektu maski ale parę razy złapałam się na tym, że mimo nakładania go pędzlem było go za dużo na tworzy (co zobaczyłam dopiero później). Poszła w ruch chusteczka w ciągu dnia  i wtedy było ok. Może to tylko moje wrażenie bo gdy pytałam się koleżanek żadna tego nie potwierdziła... 
Z pudru jestem zadowolona. Jednym realnym mankamentem jest niewygodne w użyciu pudełeczko. Otwiera się i zamyka jak słoik i wszystko byłoby ok gdyby nie trudność z prawidłowym zamykaniem. Bardzo często nie mogę go dokładnie zamknąć za pierwszym razem bo źle wejdą na siebie wypustki pudełeczka. 

Puder AffiniMat Maybelline
Pojemność: 16g
Cena: 28zł (w promocjach ok. 20zł)
Dostępność: Drogerie Rossmann, Hebe, Natura, i inne z szafami Maybelline

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kobo Professional NOWA SERIA (premiera 05.10.2017)

Porównanie pomadek matowych z Golden Rose Long Stay Lipstick (13,16) i z Lovely K Lips (3,4)

Seria Chillout Bell w Biedronce