Polskie marki kosmetyków kolorowych- INGLOT, KOBO PROFESSIONAL, KORONA (marka Deni Carte)


INGLOT


INGLOT to polska firma produkująca kosmetyki kolorowe, która pojawia się na wszystkich wydarzeniach branżowych na całym świecie. Aktywnie włącza się w międzynarodowe pokazy makijażu - The Makeup Show, IMATS, produkcje telewizyjne, Fashion Week w światowych stolicach mody.

Historia firmy sięga lat osiemdziesiątych, a pierwszą kolorową kolekcję tworzyły lakiery do paznokci. W niedługim czasie pojawiły się cienie do powiek i pomadki do ust. Dzisiaj markę charakteryzuje olbrzymi wachlarz kolorów i różnorodność oferowanych produktów. Niezwykle popularny i ceniony jest unikalny Freedom System umożliwiający dowolne łączenie ulubionych kolorów cieni do powiek, pudrów, róży do policzków, pomadek, korektorów i produktów do brwi.


Obecnie INGLOT to ok. 450 salonów w ponad 50 krajach 6 kontynentów, a intensywny plan rozwoju przewiduje otwarcia salonów zarówno na nowych rynkach, jak również i w krajach, w których marka jest już obecna. 

Ciekawostki 
 • Pierwszym produktem kosmetycznym INGLOT był dezodorant w sztyfcie VIP, który był konkurencją dla Fa;
 • Firma jako pierwsza w Polsce wprowadziła testery (stosowane wtedy tylko w sklepach np. Diora);
 • INGLOT nie prowadzi żadnej kampanii marketingowej- stawia na lokalizacje wysp i sklepów. Osobiście nie spotkałam się z żadną reklamą kosmetyków Inglota, a wy? 
Produkty


INGLOT w swojej ofercie posiada produkty do makijażu:
 • oczu,
 • twarzy,
 • ust,
 • paznokci
 • akcesoria do makijażu 

Dostępność


Wyspy w centach handlowych, sklepy firmowe. 
Producent daje możliwość zakupów przez Internet.

http://www.inglot.pl  

KOBO PROFESSIONAL


Marka Kobo to nowa polska firma kosmetyczna na rynku. Istnieje od 2010 roku (do takich informacji dotarłam, jeśli się mylę to dajcie znać).  
Stworzenie linii KOBO Professional nie obyło się bez udziału profesjonalistów. Do współpracy zaproszona została znana w Polsce i Europie makijażystka Kasia Kozłowska – Kołodziejska, dyrektor artystyczny Professional School of Makeup & Style KozlowskaVisage. To ona właśnie jako niezależny ekspert czuwała nad jakością i kolorystyką kosmetyków KOBO

Marka KOBO Professional powstała z pasji do makijażu. Jej twórcom przyświecała idea, aby profesjonalny kosmetyk był dostępny dla każdej kobiety, zarówno cenowo, jak i terytorialnie.

O jakości kosmetyków KOBO zdecydowały doskonałe kompozycje składników, bardzo dobre napigmentowanie oraz wysokie walory aplikacyjne. Te cechy,  zarezerwowane dotąd tylko dla kosztownych kosmetyków, czynią tę markę wyjątkową na powszechnie dostępnym rynku drogeryjnym. Kosmetyki KOBO są pierwszą taką ofertą skierowaną nie tylko do makijażystów, ale także do wszystkich wymagających kobiet. To odpowiedź na poszukiwanie produktów, które pozwolą wyczarować trwały i piękny makijaż - zarówno dzienny i wieczorowy, jak również fashion – zgodny z trendami kreowanymi przez europejskie stolice mody.


Produkty 

KOBO w swojej ofercie posiada produkty do makijażu:
 • oczu,
 • twarzy,
 • ust,
 • paznokci

Dostępność


Drogerie Natura. 
Pełna lista sklepów i drogerii znajduje się na stronie http://www.koboprofessional.pl/sklepy

http://www.koboprofessional.pl/


KORONA- marka Deni Carte


Podstawowym profilem działalności firmy Korona Kosmetyki jest dystrybucja szerokiego asortymentu produktów Deni Carte, który możemy podzielić na dwie główne linie - akcesoria kosmetyczne i produkty do makijażu.Nasza firma powstała w 1991 roku i od początku swojej działalności zajmowała się dystrybucją produktów skierowanych do odbiorców branży kosmetycznej. W 2000 roku na podstawie własnych doświadczeń zebranych przez 11 lat intensywnej pracy wprowadziliśmy na rynek markę Deni Carte.Od tej pory systematycznie dostosowujemy asortyment do bieżących potrzeb rynkowych. 
DENI CARTE-KOSMETYKI DO MAKIJAŻU 
  Naszym głównym celem jest tworzenie produktów wysokiej jakości. Kosmetyki oparte są na światowych recepturach renomowanych koncernów kosmetycznych. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi laboratoriami w Polsce, które nieustannie czuwają nad bezpieczeństwem produktów i wdrażaniem najnowszych technologii z dziedziny kosmetologii. Dużą uwagę przywiązujemy również do estetyki opakowań i sposobu podania produktu.Systematycznie poszukujemy opakowań funkcjonalnych, nowoczesnych i wykonanych z najlepszych tworzyw dostępnych na rynku. Szeroka gama kolorystyczna i duża ilość produktów w tym segmencie umożliwiają wykonanie pełnego makijażu dziennego, wieczorowego ,ślubnego oraz makijaży scenicznych. W procesie wyboru kolorów i ustalania bieżących kolekcji uważnie śledzimy najnowsze trendy w świecie mody i ściśle współpracujemy z wizażystami w całej Polsce. 


Produkty 

Deni Carte w swojej ofercie posiada produkty do makijażu:
 • oczu,
 • twarzy,
 • ust,
 • paznokci
 • akcesoria kosmetyczne

Dostępność


Nie jestem pewna ale chyba widziałam tę markę w Drogerii Jaśmin.
Lista sklepów patronackich znajduje się na stronie http://denicarte.pl/pl/content/7-nasze-sklepy
Producent daje możliwość zakupów przez Internet w sklepie on-line.

http://denicarte.pl/pl/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kobo Professional NOWA SERIA (premiera 05.10.2017)

Porównanie pomadek matowych z Golden Rose Long Stay Lipstick (13,16) i z Lovely K Lips (3,4)

Seria Chillout Bell w Biedronce