Polskie marki kosmetyków kolorowych- Quiz Cosmetics


Witam,  oto kolejny polski producent kosmetyków kolorowych. Sam producent pewnie mniej znany ale wiele osób pewnie słyszało lub kupowało lakiery do paznokci Safari. 

Wszystkie informacje o producentach i markach pochodzą z ich oficjalnych stron internetowych.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „BIM” Sławomir Jeglejewski – producent kosmetyków marki Quiz zostało założone w 1983, w okolicach Warszawy.
W 2001  firma przeniosła produkcję i biuro handlowe do Osowca  koło Grodziska Mazowieckiego. 
Zakład położony jest na  malowniczym terenie, w bliskim położeniu Dworku Osowieckiego.  Cześć produkcyjna wraz z powierzchnia magazynowa zajmuje 2000 m2 i z roku na rok jest powiększana wraz z rozwojem firmy.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć ponad 150 produktów do makijażu i pielęgnacji twarzy. Wszystkie kosmetyki są wyprodukowane w oparciu o najwyższej jakości surowce dostępne  w Polsce i na rynku europejskim. Nad jakością naszych wyrobów  czuwa  grupa wykwalifikowanych specjalistów - technologów. Prace badawczo-rozwojowe we własnym laboratorium, prowadzone zgodnie z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii pozwalają nam na całkowitą samodzielność oraz możliwość kreowania własnych pomysłów i szybkie reagowanie na potrzeby rynku.
Kosmetyki marki QUIZ całkowicie spełniają jakościowe i kolorystyczne oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty te nie tylko dbają o piękny wygląd, ale również zapewniają idealną pielęgnację skóry.
Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku kosmetycznym oraz ciągle udoskonalamy swoje receptury by móc zaoferować jak najlepszej jakości, konkurencyjne produkty.
Szerokie portfolio klientów, zamówień oraz wykonanych prac jest dowodem na nasz profesjonalizm oraz poważne podejście do sztuki jaką jest tworzenie kosmetyków.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz standardom europejskim nasza Firma uzyskała Certyfikat Jakości ISO 22716:2007, podkreślając w ten sposób nie tylko najwyższy poziom produktów i usług, ale również troskę o naszych parterów handlowych.Produkty
Producent Quiz Cosmetics w swojej gamie ma produkty przeznaczone do makijażu:
  • oczu
  • twarzy
  • ust
  • paznokci 
  • pielęgnacji twarzy (kremy)
  • demakijażu 
Dostępność

Producent daje możliwość zakupów przez Internet w sklepie on-line.
Sklepiki z kosmetykami kolorowymi, małe drogerie itp. 
  

Bardzo polecam lakiery do paznokci z serii Safari! Cena mieści się w  przedziale 3-5 zł za 12ml. Jak widać kosztują grosze a naprawdę są dobrej jakości. Gama kolorów jest bardzo szeroka. 
Jeśli jesteście z  Warszawy lub przejeżdżacie polecam zajrzeć do podziemnej galerii zachodniej Dworca Centralnego- niedaleko Hebe znajdziecie mały sklepik z mnóstwem tanich, cudownych lakierów do paznokci (oczywiście znajdziecie tam lakiery Safari)! (lokalizacja sklepu na stan 19.04.2014). Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kobo Professional NOWA SERIA (premiera 05.10.2017)

Porównanie pomadek matowych z Golden Rose Long Stay Lipstick (13,16) i z Lovely K Lips (3,4)

Seria Chillout Bell w Biedronce