Żele do mycia twarzy Be Beauty z Biedronki


Chciałabym powiedzieć parę słów o mojej codziennym oczyszczaniu twarzy. Pewnie wiele osób zna lub słyszało o żelach Be Beauty dostępnych w Biedronce, jeśli nie to zachęcam do czytania :)
Seria Be Beauty Face Expertiv posiada 2 żele do mycia twarzy:

  • delikatny żel- krem  łagodzący przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej 
  • micelarny żel nawilżający przeznaczony do skóry normalnej, suchej i wrażliwej
Producentem jest Torf Corporation, której marką jest Tołpa. 
Jakość i skład żelu do mycia twarzy Be Beauty i Tołpy są niemal identyczne! Znaczącą różnicą jest cena tych produktów... Obydwa żele są łagodne dla skóry, żaden mnie jeszcze nigdy nie podrażnił. Brak podrażnień jest dla mnie wyjątkowo ważne ze względu na dużą wrażliwość okolic oczu.
Skóra po myciu jest dokładnie oczyszczona, nawilżona i odświeżona. Nie pozostawiają tłustego filmu na twarzy, nie ma też uczucia ściągnięcia skóry, co zdarzało mi się przy innych żelach do twarzy. 
Doskonały sposób na usunięcie nawet mocnego makijażu po całym dniu w pracy/ na uczelni lub po dobrej imprezie- wtedy mamy 2 w 1 tj. demakijaż i oczyszczanie twarzy. Oba żele radzą sobie bardzo dobrze z usuwaniem prawie wszelkiego rodzaju makijażu (z maskarami wodoodpornymi żele nie radzą sobie aż tak dobrze- tutaj jednak potrzeba typowego płynu micelarnego lub mleczka do demakijażu). 

Żele różnią się konsystencją:
  • delikatny żel- krem  łagodzący ma gęstą, kremową konsystencję o lekko różowym zabarwieniu i delikatnym zapachu.  
  • micelarny żel nawilżający jest przezroczysty z również gęstą konsystencją, jednak ma właściwości typowego żelu. Zapach jest bardzo delikatny. 
Oba żele są bardzo wydajne! Używam ich do mycia twarzy 2 razy dziennie i spokojnie wystarcza mi opakowanie 150 ml na ok półtora miesiąca. 

Są to moje ulubione kosmetyki do codziennego oczyszczania twarzy. Nie zamienię ich na żadne inne! Dobrze oczyszczają, nie podrażniają, są wydajne i tanie- czego chcieć więcej? 


Be Beauty delikatny żel- krem  łagodzący przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej  
Be Beauty micelarny żel nawilżający przeznaczony do skóry normalnej, suchej i wrażliwej
cena: 4,99zł
pojemność: 150 ml
dostępność: Sklepy Biedronka
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kobo Professional NOWA SERIA (premiera 05.10.2017)

Porównanie pomadek matowych z Golden Rose Long Stay Lipstick (13,16) i z Lovely K Lips (3,4)

Seria Chillout Bell w Biedronce